20. RÁDIOAMATÉRSKE STRETNUTIE V KOŠICIACH 23.3.2019 – 3. oznam


Pozývame širokú rádioamatérsku verejnosť na 20. jubilejné stretnutie rádioamatérov, ktoré sa bude konať už túto sobotu  23.3.2019 v obvyklých priestoroch Centra voľného času na Orgovánovej ulici č.5 v Košiciach (sídlisko Terasa). Začiatok stretnutia je o 9:00 hod . Po otvorení stretnutia a prednesení aktuálnych rádioamatérskych informácií budú nasledovať dve prednášky s týmto obsahom:

1. Typológia jednoduchých antén a ich modelovanie pomocou SW EZNEC DEMO v.6 (Stano OM8ST) 

2. Nové možnosti merania smerových charakteristík antén v pásme UKV dostupné aj pre rádioamatérov (doc. Ing. Ján Labun  PhD z LF TUKE)

Po prednáškach bude nasledovať  krátka schôdzka členov a priaznivcov tiesňovej služby A.R.E.S. a po nej panelová diskusia na tému “Rádioamatéri v 21. storočí”. Súčasťou stretnutia bude aj obvyklá burza a firma ANICO donesie na stretnutie rádioamatérom vopred objednané zariadenia tak, ako to bolo uvedené v druhom ozname.

Stano OM8ST a Fero OM8TA


Pre tých rádioamatérov, ktorí sú noví, alebo ešte neboli na HAM stretnutí v Košiciach, pripájam aj mapku časti Košíc s vyznačením miesta, kde sa nachádza Centrom voľného času (CVČ) na Orgovánovej ulici č. 5. Je to na sídlisku Košice – Terasa v blízkosti obchodného centra GALÉRIA. Doprava z autobusovej alebo železničnej stanice je najlepšia električkou č. 6 alebo autobusmi č 71 a 72. Tie ale nestoja priamo pred stanicami, ale až za mostíkom pri budove VSE.


Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s